From our Farm to your Family | Fresh Local | Love Grows Here
Farm Favorites
-
Gourmet Dog Treat
Regular price $4.40 USDRegular priceUnit price / perGourmet Dog Treat
Regular price $4.40 USDRegular priceUnit price / perGourmet Dog Treat
Regular price $4.40 USDRegular priceUnit price / per -
Allison's Fresh Cut Flower Bouquet
Regular price $23.95 USDRegular priceUnit price / per -
Tea Cup Succulent
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / per -
Fresh Roasted Peanuts
Regular price $4.40 USDRegular priceUnit price / perFresh Roasted Peanuts
Regular price $4.40 USDRegular priceUnit price / perFresh Roasted Peanuts
Regular price $4.40 USDRegular priceUnit price / per -
Sweet Corn
Regular price From $1.35 USDRegular priceUnit price / perSweet Corn
Regular price From $1.35 USDRegular priceUnit price / perSweet Corn
Regular price From $1.35 USDRegular priceUnit price / per
Shop our top categories
-
Fresh Vegetables
Only the BEST since 1952.
-
Fresh Fruits
Only the BEST since 1952.
-
Honey & Maple Products
Golden honey produced by bees pollinating our farm's vegetables and fruit in...
-
Helpful
Shop now"Great Family owned farm. The employees are always so friendly and helpful. From apples in the fall to spring flowers, I highly recommend this place." - Stacey M.
-
Fresh
Shop Dairy"Staff is friendly, produce is fresh, plants are beautiful.
Still friendly with a wide selection of plants, fresh veggies, and local meats and cheeses.
Highly recommend."Tammy L
-
-
Garden Center
Shop now"People so friendly. Prices are very affordable. I need to go back for the condiments and vegetables. Great selection of plants and size containers. Relaxing place to visit."
Pamela S
New arrivals
-
Eggs Free Range
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price / per -
Cheddar Cheese
Regular price $9.60 USDRegular priceUnit price / per -
Buffalo Wing Cheddar Cheese
Regular price $9.60 USDRegular priceUnit price / per -
Horseradish Cheddar Cheese
Regular price $9.60 USDRegular priceUnit price / per -
Garlic & Dill Cheddar Cheese
Regular price $9.60 USDRegular priceUnit price / per -
Colby Cheese
Regular price $9.60 USDRegular priceUnit price / per